Otvorené 7 dní v týždni
Parkovanie zadarmo

Obchodné centrum Dubrawa 

Pri konečnej stanici električiek v mestskej časti Bratislava Dúbravka , pri prejazde smerom do Devínskej Novej Vsi na pravej strane cesty vyrástlo nové obchodné centrum – Dubrawa.

Je to svojou povahou – komfortom nákupu pod jednou strechou a širokými otváracími hodinami pre verejnosť – projekt, ktorý predstavuje veľký prínos pre kvalitu nakupovania v tejto lokalite. Významným prínosom je najmä prítomnosť hypermarketu v obchodnom centre. Je to prvý hypermarket v tejto lokalite. Zabezpečí obchodníkom pravidelnú rodinnú klientelu 7 dní v týždni.

Objekt má dve podlažia, návštevníkov obchodného centra víta parkovisko situované pred hlavným vstupom . Ďalšie parkovacie miesta sú pod samotným objektom.

Hlavným nájomcom je spoločnosť TESCO, ktorá je takmer na celom jednom podlaží.

V obchodnom centre je pripravených celkom do 20 samostatných obchodných prevádzok s rozlohou od 20 do 194 m2, ktoré čakajú na svojich nájomcov.

Pokiaľ máte záujem prevádzkovať obchod alebo služby, pozrite si aktuálne dostupné priestory

Dostupnosť 

Pešo

5 min chôdze od konečnej stanice električiek, pokračujete priamo po Saratovskej za križovatkou Saratovská/Pri kríži/Nejedlého na pravej strane cesty.

Autom

Z diaľnice D2 a cesty 1.triedy E 65 je možné odbočiť na cestu 2.triedy 505 a cez viadukt odbočiť smerom do Dúbravky na Agátovú a Saratovskú ulicu.

Rovnako je možné z cesty 2.triedy 2 z Lamača pokračovať na cestu 505.

V rámci mesta je obchodné centrum situované priamo pri konečnej stanici električiek na Saratovskej ul. v mestskej časti Bratislava – Dúbravka.

Autobusom

Linka MHD č. 20, 22, 23, 26, 27, 34 a 83.

Nočné spoje N21 a N34.

Električkou

Linka MHD č. 4 a č. 5.

Parkovisko

Pred obchodným centrom je parkovisko pre 166 áut.

Pod obchodným centrom je neplatené parkovisko pre ďalších 85 áut, 8 parkovacích miest je určených pre telesne postihnutých občanov. Parkovacie státia sú vyhradené pre rodiny s deťmi.

 

Hlavný partner