Otvorené 7 dní v týždni
Parkovanie zadarmo

DM Drogerie Markt

Doprajte Vašej pleti výnimočnú starostlivosť a nakúpte svoje obľúbené produkty v predajni dm
drogerie markt. Aktivujte si v termíne od 01. 09. do 30. 09. kupón vo vašom kupónovom centre
a uplatnite si pri nákupe 25 násobok bodov na dámsku pleťovú kozmetiku, telové mlieka, maslá,
krémy, oleje a krémy na ruky.

Podmienkou je predloženie zákazníckej karty.

Milí zákazníci,

tu som človekom, tu nakupujem - tento slogan vysvetľuje úspech našej spoločnosti. Stojí na ľuďoch, ktorí tu pracujú a na ľuďoch, ktorí tu nakupujú, pretože práve ich potreby a želania formujú našu ponuku a naše výkony.

dm drogerie markt ponúka vo svojich predajniach po celom Slovensku rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellnessu, starostlivosti o deti, domácnosti, fotoslužieb, sezónnych výrobkov, či produktov pre zvieratá. V posledných rokoch sa nám podarilo vyprofilovať medzi najsilnejšie spoločnosti na trhu. Dôkazom toho je aj rozširujúci sa sortiment v oblasti biopotravín a kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Zároveň vám každá predajňa dm ponúka sortiment v oblasti dermokozmetiky. Príjemným spestrením nákupu je program dm active beauty svet plný výhod. Umožňuje získať množstvo výhod pri nakupovaní, wellnesse a cestovaní. Užite si svoje nákupy v príjemnom a elegantnom prostredí našich predajní.

Zbierajte body a ušetrite pri vašom nákupe s novou active beauty kartou! Vaša osobná active beauty karta je kľúčom k svetu plnému krásy, wellnessu a pohody a vašouvs tupenkou k programu dm active beauty. Nechajte sa odmeniť a pri každom nákupe výrobkov pre krásu, zdravie, deti, domácnosť a mnoho ďalších získajte hodnotné body. Zákaznícky program active beauty svet plný výhod sa mení na program active beauty. To dôležité ale zostáva: odmeníme každý váš nákup hodnotnými bodmi. K tomu budete potrebovať novú active beauty kartu, ktorú nájdete od 03. 05. 2018 v dm predajniach.

Fotogaléria

 

Hlavný partner